491 Figueirense – Atlético PR İddaa Tahmini

0

7 Eylül Çarşamba Brezilya Serie A’da günün banko maçları ve iddaa tahminleri yine siteniz Günün Kuponu’nda. Her gün kazandıran 2000 Misli Kupon ve banko tahminlerin yanı sıra banko kuponlar ile de sizlerleyiz. 491 Kodlu Figueirense – Atletico Pr Maçına Özel Tahmin..

491 Figueirense – Atletico PR

Son Olarak Fluminense’ye konuk olan ve sahadan mağlubiyetle ayrılan Figueirense, son 4 lig maçında 3. mağlubiyetini aldı. Ancak mağlubiyeti hakedecek bir futbol ortaya koymadılar ve daha iyi oynayan taraf onlardı, Bu maçta aynı oyunu sergilemeleri halinde mağlubiyeti telafi edebilirler, Zira Konuk Atletico Pr ise geçen hafta Botafogo’yu 1-0 mağlup ederek 3 maçlık mağlubiyet serisine son verdi. Ancak onlarda istikrarsiz olmaları bir yana iç sahadaki başarılı grafiklerini dış saha maçlarına yansıtamıyorlar, Önemli eksikleride var, Figueirense Zorda olsa kazanır..

Tahmin: Figueirense Kazanır

  • İki takım arasında Figueirense takımının sahasında oynanan son 6 maçın 3 tanesini Atlético PR kazanırken 2 maç berabere bitti, 1 maçı ise Figueirense kazandı.
  • Bu 6 maçın 3 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 3 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • Figueirense takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 6 maçın 4 tanesinde karşılıklı gol oldu, 2 maçta karşılıklı gol olmadı.

7 Eylül Çarşamba maçlarına özel banko tahminler ve hazır kuponlar siteniz gununkuponu.net’te. İddaa’da kazandıran sitenizi her gün takip edin.

CEVAP VER