490 Bolivya – Peru İddaa Tahmini

0

01 Eylül Perşembe DKE Eleme Maçlarına Özel Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu Siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ile paranızı katlarken uzman yazarların iddaa yorumlarıyla da sizlere kupon yapma konusunda fikir sunuyor.

ÜYE OLAN HERKESE 5 TL BONUS TIKLAYIN.

490 Bolivya – Peru | (Mertcan Bulca-Nesine)

Güney Amerika’da 2018 Dünya Kupası’na katılma eleme grubunda 7.hafta maçları oynanıyor. Karşılaşma artık herkesin bileceği gibi yüksek rakımda yani La Paz’da oynanacak fakat atlanmaması gereken bazı hususlar var. Bunlardan biri Peru’nun da uzun zamandır ülkenin en yüksek şehirlerinden biri olan Cusco’da hazırlandığı. Kadroda da bu durumlara alışık futbolcu sayısı fazla. Bolivya yeni teknik direktörü Angel Hoyos ile ilk maçına çıkacak. Kadroda son 1 yıla göre büyük değişiklikler var. En başta yıldızlar Moreno, Escobar, Raldes gibi tecrübeli isimler kadroya geri döndüler. Bolivya, 1994’ten, Peru ise 1982’den beri Dünya Kupalarına katılamıyor. İki ekibinde şansı düşük ama gollü bir maç izleme ihtimalimiz yüksek.

Tahmin: Hiperbet‘in 2.05 oran açtığı 2.5 gol üstü bahsini öneriyoruz. 1.5 Gol üstü ise banko kuponlara 1.36 ile oynanır! İlk üyeliğinizde 300 TL otomatik bonus kazanıyorsunuz.. Hemen üye olun, yüksek orandan bahis yapın!


 

CEVAP VER