476 Deportivo Lara – Atletico Junior iddaa tahmini

0

9 Ağustos Salı Gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa kuponları ile sizlerle yardımcı olmaya çalışan Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlarımızı takip edin. İşte hafta içine özel yorumlar.

476 Deportivo Lara – Atletico Junior /MERTCAN BULCA (NESİNE)

Güney Amerika’nın kulüpler düzeyinde Libertadores’ten sonra 2.büyük turnuvası olan Sudamericana’da bu sezon öncesi takımların önerisiyle ödül sayısı arttırıldı. Kupayı kazanan takım sonraki sezon için Libertadores biletini almakla kalmayıp, hem de Süper Kupa maçına çıkıyor. Venezuela ekibi Lara, 2009’da kurulmuş bir kulüp. 2010, 2012 ve 2013’te bu kupada 1.turda elenmişlerdi. Hücumda Cesar Gonzalez’in ayağına bakan Lara, Leonardo Gonzalez’in hocalığında çıktığı 8 maçta 2 kez kazanabildi. Alexis Mendoza’nın yönetimle ters düşmesiyle birlikte beklenmedik biçimde hoca değişikliğine gitmek zorunda kalan Junior için Giovanni Hernandez kötü başlamıştı ama son 2 maçta galip geldiler. Yollarına 3 kulvarda devam ediyorlar. Hafif sakatlığı olan kulüp tarihinin en golcü ilk 10 futbolcusu arasında bulunan Vladimir Hernandez buraya getirildi. Junior rakibinden her anlamda üstün bir takım. Lig maçları da ertelendiğinden tamamen Lara’ya odaklandılar. Geçen yıla göre daha kolay bir kura çektiler. İlk ayakta kazanmalarını bekliyorum. 

Tahmin: 2

Salı iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER