474 Benfica – Braga iddaa tahmini

0

7 Ağustos Pazar gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 474 kodlu Benfica – Braga maça özel tahmin. iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu sizlere pazar maçları ile de kazandırmaya devam edecek. Günün banko kuponları ve banko maçları her gün Günün Kuponu sitenizde. Hafta sonu para günüdür. Bu nedenle kuponlarımızı özellikle takip etmekte fayda var.

474 Benfica – Braga 

Portekiz Süper Kupası’nda Benfica ve Braga kozlarını paylaşıyor. Benfica geçen senenin şampiyonu fakat çok önemli iki oyuncusunu kaybetti. Gaitan, Atletico Madrid’e Renato Sanches ise B.Münih’e transfer oldu. Braga’da teknik direktör değişikliği oldu. Fonseca, Lucescu yerine Shakhtar’ın başına geçti. Onun yerine takımın eski çalıştırıcısı Peserio geldi. Benfica’da ayrılan oyuncuların ciddi ağırlığı vardı. Onlarsız takımın yeni halini görmemiz lazım. Braga’nın da savunmasını iyi olduğunu geçmiş yıllardan biliyoruz. Herşeye rağmen Benfica’yı galibiyete yakın görüyorum ama tercihim gerilimi yüksek maçta ‘ilk yarı X’ olacak.

Tahmin: İY 0

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Benfica 7, Braga 2 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Benfica 19 gol atarken, Braga 10 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Benfica 8 ve Braga 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Pazar iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER