465 Sport Recife – Sao Paulo iddaa tahmini

0

5 Ekim Çarşamba gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile kazandırmaya devam.. 465 kodlu Sport Recife – Sao Paulo maçına özel Mertcan Bulca yorumu.. Günün Kuponu size her gün kazanç sunmaya devam ediyor.. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

465 Sport Recife – Sao Paulo

Recife, Serie A’da en uzak deplasman ve iklim şartları genellikle rakip takımlar için oldukça zorlayıcı. Recife’nin buradaki son 8 maçta tek mağlubiyeti gol kaçırma rekorunu kırdığı Coritiba mücadelesinde aldığını söyleyelim. Son haftalarda bence çıkış yakalamalarındaki en önemli noktalar kulüpte 600 maçı geride bırakan kaleci Magrao ile birlikte Durval-Ferraz işbirliğindeki savunma göbeğinin güven vermesi. Tabii Diego Souza’nın yanına Rogerio ve Ruiz transferleri de hücumdaki sorunları büyük ölçüde giderdi. Sao Paulo’da her noktada kriz var. Hemen hemen her gün artan taraftar protestoları, ekonomik açıdan uzun zamandır kötü durumda olmaları, Ricardo Gomes’in geldiğinden beri Edgardo Bauza zamanına göre daha da geriye gitmeleri onları Libertadores hedefinden iyice saptırdı. Bu hafta yaratıcı orta sahaları Cueva’nın yanı sıra Wesley’de cezalı. 5’de sakatları var. Mena’da milli takımda. Bu şartlarda şansları düşük. Recife galip gelir.

Tahmin: 1

Brezilya Serie A 2016 Sezonu 29. Hafta mücadelesinde, 33 puan -6 averaj ile 15. sırada yer alan Sport Recife, 35 puan -1 averaj ile 14. sırada yer alan Sao Paulo ile karşı karşıya geliyor. 35.000 kişi kapasiteli Ilha do Retiro Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Rafael Traci yönetecek.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Sport Recife 2, Sao Paulo 6 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Sport Recife 6 gol atarken, Sao Paulo 16 golle karşılık verdi.
  • 6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 0-1 ve 2-3 gol aralığında biten 4’er maç bulunuyor.
  • Sport Recife 3 ve Sao Paulo 5 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta içi maçlarına özel iddaa yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER