464 Santa Cruz – Corinthians iddaa tahmini

0

12 Ekim Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlara Brezilya Serie A tahminleri ile devam ediyoruz. Nesine.com yazarı Mertcan Bulca’dan 464 kodlu Santa Cruz – Corinthians maçına özel yorum! Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

464 Santa Cruz – Corinthians

Futbol olarak toparlandığını söylediğimiz Santa Cruz, fark yediği Flamengo maçında yokları oynadı. Ligde kalma yolunda umutları her geçen hafta biraz daha tükeniyor ki buradan kurtulmaları için 11 puanlık farkı eritmeleri gerekiyor. Üstelik savunmaları bu derece kırılgan haldeyken, maçı 2500 km uzaktaki Arena Pantanal’da daha çok Corinthians seyircisinin baskısı altında geçecek bir yerde oynamaları handikap. Bu kararı da kulüp çalışan ve futbolcularına 3 aydır ödenmeyen ücretlerden dolayı yaptıklarını açıkladılar. Vieira cezalı, Costa ve Derley sakat. Corinthians’ın 6 maçtır galibiyeti yok ama golsüz berabere biten Atletico Mineiro maçında 3 puanı kaçırdılar. Cassio, Vilson, Yago, Romero, Fagner, Gustavo yoklar. Corinthians tarafındayım. 

Tahmin: 2

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
  • Santa Cruz FC 1, Corinthians 2 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Santa Cruz FC 4 gol atarken, Corinthians 5 golle karşılık verdi.
  • 2 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 2 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • Santa Cruz FC 1 ve Corinthians 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER