460 Anderlecht – Rostov iddaa tahmini

0

3 Ağustos Çarşamba Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu size kazandırmaya devam ediyor.  Hazır kuponlar ve banko kuponlar ile iddaa’da sizlere kazandıran sitemiz Şampiyonlar Ligi maçları ile de çok dolu!

460 Anderlecht – Rostov

İlk maçta sürpriz yapan bir başka ekip de Rostov’du. Her ne kadar Anderlecht’e yenilmemeyi başarsalar da 2-2’lik skorda şüphesiz ki avantajlı taraf Anderlecht oldu. Hem turun, hem de kendi sahasındaki maçın favorisi Belçika temsilcisi. Ancak bu maçta deplasman ekibi de sonuca gidebilir diye düşünüyorum. Gollü maçları rövanşları çok sakin bitmez. Anderlecht’e 1-0 yetiyor gibi görünse de maç çok kontrollü geçmeyecektir. Karşılıklı gollerin yine çıkabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle GOL VAR ile yine 2.5 gol üstü alternatif bahisler arasında yer almalıdır. Anderlecht’in oranı da zaten riski almak için çok yeterli durmuyor!

Tahmin: 2.5 gol üstü

Çarşamba günün maçları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu her gün güncellenen içeriği ile size yardımcı olmaya devam ediyor. İddaa’da düzenli kazanç sunan sitemizi takip ederek siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Yarından itibaren Forza Kızıl sitemizde yazmaya başlayacak. Eylül ayına kadar bir çok yenilik sitemizde olacak..

 

CEVAP VER