454 Young Boys – Shakhtar Donetsk iddaa tahmini

0

3 Ağustos Çarşamba Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu size kazandırmaya devam ediyor.  Hazır kuponlar ve banko kuponlar ile iddaa’da sizlere kazandıran sitemiz Şampiyonlar Ligi maçları ile de çok dolu!

454 Young Boys – Shakhtar Donetsk

Fonseca’yı sevmem ya tuttu Shakhtar’ın teknik direktörü oldu iyi mi! Lucescu evladına böyle miras bırakmaz o derece yani. O takımı şu an kime verseler çalıştırır. Velhasıl takım iyi ama kriz yönetimi Lucescu’daydı. Şimdi ilk maçta 2-0 yenilen Young Boys’un Allah ne verdiyse oynayacağını düşünürsek o tempoyla daralan Shaktar’ı sahanın kenarından bir bakışıyla rahatlatacak Lucescu yok. Fonseca’da da onu yapacakmış gibi bir hal yok. Young Boys sahasında başka bir oyun oynayacakmış gibi geliyor bana. Hatta 2-0 gibi bir skor ve maç uzar gibi. Ben Fenerbahçe’yi elediğinde ayar olduğum Young Boys’a zeytin dalı uzatıyorum. Yanınızdayım.

Tahmin: 1

  • Shakhtar Donetsk, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
  • Young Boys, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 2,9 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,3 oran verilen maçlar %75 oranında berabere tamamlandı. (3 / 4)
  • Bu sezon ligde, 1,8 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

Çarşamba günün maçları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu her gün güncellenen içeriği ile size yardımcı olmaya devam ediyor. İddaa’da düzenli kazanç sunan sitemizi takip ederek siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Yarından itibaren Forza Kızıl sitemizde yazmaya başlayacak. Eylül ayına kadar bir çok yenilik sitemizde olacak..

CEVAP VER