453 Türkiye – Rusya İddaa Tahmini

0

31 Ağustos Çarşamba Hazırlık Maçları iddaa tahminleri.. İddaa kuponları ve banko maçlar ile Günün Kuponu her gün dolu içeriği ile sizlere hizmet vermektedir. İddaa’da kazandırmanın adresi Günün Kuponu sitesi olacak.. Sitemizi takip edin, siz de kazanın.

453 Türkiye – Rusya

Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, Arda Turan, Gökhan Gönül, Selçuk İnan, Semih Kaya, Hakan Kadir Balta, Caner Erkin ve Burak Yılmaz gibi isimleri kadroya çağırmadı. Rusya’da da benzer şekilde neşter vuruldu ve As kadrodan önemli isimler kadroya alınmadı.. Ayrıca Euro 2016 sonrası teknik direktör Leonid Slutsky istifa ettiğini açıklamıştı. Rusya Futbol Federasyonu daha sonra takımın başına Son Olarak Legia Varşova’yı Çalıştıran Stanislav Cherchesov’u getirdi. Rusya’da Milli takımımız gibi dengeli bir oyunu tercih edecektir, İki ekipde de önemli isimlerin yokluğunda Kısır bir maç olması muhtemel..

Tahmin: 2.5 Gol Altı 


Çarşamba iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün kuponu siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip ederek siz de kazanın. Forza Kızıl ve diğer yazarların banko kuponları her gün sitemizde!


CEVAP VER