453 İngiltere – Portekiz iddaa tahmini

0

2 Haziran Perşembe gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Ülkeler arasında hazırlık maçları iddaa tahminlerine bakalım.. Hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. Günün Kuponu sitemizi takip ederek siz de kazanabilirsiniz.

453 İngiltere – Portekiz

İngiltere, her turnuva öncesi grupta şov yapar ama iş finallere gelince dağılır. Yine aynı senaryonun yaşanacağına dair kuvvetli sinyaller var. Bizim elimizden zor kurtuldular, ardından vasat Avustralya’yı yenerken hayli terlediler. Teknik direktörleri Roy Hodgson bence hazırlık maçlarında 6-7 oyuncu değiştirerek hata yapıyor. Çünkü takım iskeletini birbirine alıştırmak varken o, daha da kopmalarını sağlıyor. Çok fazla futbolcu denemek için doğru zamanda değiliz, finallere az kaldı. Portekiz de güven vermiyor. Gollere yönelip 2-3 gol ve KG Var öneriyorum. 1-1’lik skora kimse itiraz etmez.

Tahmin: 2-3 GOL

Oranlar Düştü: Maçın beraberlik oranı düştü. Ev sahibi ve deplasman takımın kazanır oranlarında ufak da olsa bir artış oldu.! Ayrıca gol bahsi oranlarında da 2-3 gol aralığı ile 3.5 gol altı oranları düştü.. Hem beraberlik hem de 2-3 gol düşünce akıllara 1-1 skoru geliyor!

 

CEVAP VER