449 Barcelona – Leicester City iddaa tahmini

0

3 Ağustos Çarşamba Uluslararası Şampiyonlar Kupası iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu size kazandırmaya devam ediyor. Hazırlık maçı niteliğindeki bu zevkli karşılaşmalara özel yorumlar da sitemizde! 449 kodlu Barcelona – Leicester City maçına bakalım.

449 Barcelona – Leicester City

Barcelona, Arda Turan’ın gol attığı maçta Celtic’i 3-1 ile geçmişti. Uluslararası Şampiyonlar Kupası’na ilgi gerçekten çok büyük. Önemli taraftar topluluğunun karşısında maçlar oynanıyor. Hal böyle oluncada goller ön plana çıkıyor. Leicester ilk maçında PSG’den 4 gol yiyerek kaybetmişti. Bu maçta da işleri zor olacak. Barcelona ayarında bir takım olmadıkları aşikar. Savunmaları ile direnmeye çalışacaklar ancak işleri zor. Barcelona maçı kazanmaya yakın duruyor. Bu maçta yine gollere yönelmek istiyorum. 3.5 gol üstü bana ideal geliyor. Yine bol gollü bir maç çıkabilir. Leicester’in de gol bulabileceğini düşünüyorum.

Tahmin: 3.5 gol üstü

Çarşamba günün maçları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu her gün güncellenen içeriği ile size yardımcı olmaya devam ediyor. İddaa’da düzenli kazanç sunan sitemizi takip ederek siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Yarından itibaren Forza Kızıl sitemizde yazmaya başlayacak. Eylül ayına kadar bir çok yenilik sitemizde olacak..

CEVAP VER