448 Arsenal – Liverpool iddaa tahmini

0

14 Ağustos Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Dün çok kazançlı bir gün oldu.. 3000 Misli kuponumuz kazandı.. Bugün de kazandırmaya devam. 448 kodlu Arsenal – Liverpool maçına özel iddaa tahmini. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri sadece Günün Kuponu sitenizde!

448 Arsenal – Liverpool

Arsenal taraftarı resmen isyan etmiş durumda. Bilmiyorum İsviçreli Xhaka’yı yıldız sayar mısınız ama takım ondan başka hatırı sayılır oyuncu almadı. Bu oyuncuya da 45 milyon Euro verildi! Son haberlere Man City’den golcü Bony’e de bir teklif yapmışlar ama durum henüz netlik kazanmış değil. Transferde yaşanan bu durgunluktan dolayı taraftar epey tatsız. Liverpool’da Kloop dönemi geçen sezonun ortasında başlamıştı ama bu sene onun etkilerini daha fazla görebiliriz. Takımla ilk uzun hazırlık dönemini geçiren Kloop’lu Liverpool’un bu sene daha iyi olmasını bekliyorum. Sezonun ilk haftasında böylesine zor bir maça tahmin yapmak çok zor ama ben sürpriz olarak Liverpool’u deneme taraftarıyım.

Tahmin: 2

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Arsenal 5, Liverpool 1 galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Arsenal 20 gol atarken, Liverpool 15 golle karşılık verdi.
  • 3 maç 2,5 gol altında, 7 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 7 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı.
  • Arsenal 4 ve Liverpool 5 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Pazar maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko kuponlar ile paranızı katlayın. Her gün misli kuponlar veriyoruz. Kuponlarımızı değerlendiren takipçilerimiz kazanmaya devam ediyor. Günün Kuponu fark yaratmaya devam edecek!

CEVAP VER