432 Çek Cumhuriyeti – Azerbaycan İddaa Tahmini

0

11 Ekim Salı gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 432 kodlu Çek Cumhuriyeti – Azerbaycan maçına özel iddaa tahmini. İki gündür kuponlarda yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

432 Çek Cumhuriyeti – Azerbaycan

Çek Cumhuriyeti Dünya Kupası Grup Elemeleri’ndeki 2’inci maçında Önemli eksiklerle çıktığı Almanya karşısında sahadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrıldı. Konuk Azerbaycan ise San Marino’yu 1-0 mağlup ettikten sonra Norveç’i konuk etti ve sahadan yine aynı skorla galip ayrılarak Dünya Kupası Elemeleri’ne iyi bir başlangıç yaptı. Çek Cumhuriyeti maçın favorisi ancak hem verilen oran çok düşük hem de Azerbaycan katı savunması ile rakiplere zorluk çıkaran bir takım, Çekler’de ofansif anlamda sıkıntılı.. Bu nedenle öncelik olarak alt tercih edilmeli..

Tahmin: 2.5 Gol Altı

  • Çek Cumhuriyeti, kendi sahasında oynadığı son 5 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçını kazanamadı.
  • Azerbaycan oynadığı son 6 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında gol atmayı başardı.
  • Azerbaycan oynadığı son 6 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında yenilmedi.
  • Azerbaycan takımının oynadığı son 10 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı 2.5 Gol Altı bitti.

Salı iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Milli Maçlar’a Özel fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER