431 Club Brugge – Porto iddaa tahmini

0

18 Ekim Salı Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarına bakalım.. 431 kodlu Club Brugge – Porto iddaa tahmini. Banko İddaa Tahminlerin Yanı Sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar ile de sizlere her gün kazandıran kuponları vermeye devam edeceğiz. Sitemizi takip ederek Banko maçlar ile kazanın!

431 Club Brugge – Porto

İki takımda gruplara vasat başladı.. Brugge iki yenilgi ile grupta sonuncu sırada. Brugge aslında iyi bir sistem takımı olarak dikkat çekiyordu. Ancak bu sezon onu çok fazla gösteremediklerini görüyoruz.. Takımda eksikler de mevcut. De Bock, Refaelov, Izquierdo ve Engels sakat olan isimler.. Hepsi de takıma etki yapacak isimler.. Onların yokluğunda Brugge zorlanacaktır.. Porto sadece bir puanla sahaya çıkacak.. Gruptan çıkma gibi bir düşünceleri varsa Brugge maçlarından 6 puan çıkarmaları gerek. Yoksa 3.lükten ödeye gidemeyecekler. Porto kazanmak için sahada olacaktır. Bu nedenle KG VAR ve 2 bahisleri öne çıkıyor.

Tahmin: KG VAR

29.042 kişi kapasiteli Jan Breydel Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı İtalyan hakem Paolo Tagliavento yönetecek.

  • İki takım daha önce 2 maçta karşı karşıya geldi.Bu maçlardan ilkini Porto 3-0, ikincisini Club Brugge 3-2 kazandı.

Salı iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta içi maçlarına özel iddaa yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER