390 Braunschweig – Würzburger Kickers İddaa Tahmini

0

7 Ağustos Pazar gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu sizlere pazar maçları ile de kazandırmaya devam edecek. Günün banko kuponları ve banko maçları her gün Günün Kuponu sitenizde. Hafta sonu para günüdür. Bu nedenle kuponlarımızı özellikle takip etmekte fayda var.

390 Braunschweig – Würzburger

Braunschweig geçtiğimiz sezonki kadrosunu büyük ölçüde korudu, Mainz’e giden holtmann dışında önemli bir kayıpları olmadı, Viking’den abdullahi, fortuna köln’den biada Forvet’e genç takviyeler oldu.. Play off’larda duisburg’u eleyerek 2.lige çıkan würzburger ise kadrosunu genel anlamda korudu.. Ancak Forvet pozisyonuna geçtiğimiz sezon en golcüleri soriano dışında fortuna köln’den transfer königs dışında takviye yapamadılar.. Diğer 2-3 alternatif isim başka takımlara transfer oldu.. Mevcut Kapasiteleri ve kadro yapıları itibari ile 2.ligde sıkıntı yaşamaları muhtemel, zaten iç saha performansı ile başarılı olan ekipler ve braunschweig deplasmanında işleri bir hayli zor olacak.. Bu mücadelede Ev sahibi ekip galibiyete yakın olan taraf..

  • Tahmin: Braunschweig Kazanır

Pazar iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER