389 Arminia Bielefeld – Karlsruher İddaa Tahmini

0

7 Ağustos Pazar gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu sizlere pazar maçları ile de kazandırmaya devam edecek. Günün banko kuponları ve banko maçları her gün Günün Kuponu sitenizde. Hafta sonu para günüdür. Bu nedenle kuponlarımızı özellikle takip etmekte fayda var.

389 Bielefeld – Karlsruher

Bielefeld’de kadro anlamında pek bir değişim olmadı, ve mevcut kadrolarını korumayı başardılar lakin en önemli kayıpları norbert meier’in darmstadt’ın başına geçmesi oldu, yerine getirilen rehm rudiger meier kadar iyi bir hoca olmasada hazırlık maçlarında lige hazır bir görüntü çizdiler.. Karlsruher ise uzun yıllar çalıştırdığı ve onun ayrılması ile küme düşen fsv frankfurt’un eski hocası tomas oral’I takımın başına getirerek önemli bir hamle yaptı.. Defans gulde freiburg’a orta saha meffert leverkusen’e gitmiş olsada yerlerine Eskişehir’den defans figueras, orta sahaya paderborn’dan stoppelkamp ve kamerun’lu kom transferleri ile doldurdular.. Bu mücadelede iki ekibinde skor üretmesini bekliyorum..

  • Tahmin: Kg-Var

Pazar iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER