352 Vikingur Olafsvik – Akranes iddaa tahmini

0

17 Temmuz Pazartesi programına özel iddaa yorumlarına devam edelim.. İzlanda Ligi maçlarının iddaa tahminleri ve maç yorumları gununkuponu2.com’da. 352 iddaa kodlu Vikingur Olafsvik – Akranes maçına özel tahmin. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu2.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

352 Vikingur Olafsvik – Akranes

İzlanda Urvalsdield’de puan sıralamasında aralarında 1 puan olan ve art arda sıralanan iki takımın mücadelesi. Deplasman ekibi IA Akranes ligin ilk 4 maçını kaybederek sezona kabus gibi bir başlangıç yapmıştı. Ama bu kabustan kurtulup çıkışa geçen IA Akranes son 6 maçta sadece 1 kez yenildi ve son 4 maçtır kaybetmedi. Ev sahibi Vikingur da sezona IA Akranes gibi kötü bir başlangıç yapmıştı ancak onlar da son 4 maçın sadece birini kaybetti. Vikingur’un da çıkışta olduğu bu dönemde, IA Akranes’in toparlanma döneminde olduğunu da göz önüne almak gerek. Denk güçlerin mücadelesinden beraberlik çıkacağını düşünüyorum.

Tahmin: Beraberlik

İzlanda Premier Ligi 2017 Sezonu 11. Hafta mücadelesinde, 10 puan -7 averaj ile 10. sırada yer alan Vikingur O., 9 puan -2 averaj ile 11. sırada yer alan Akranes ile karşı karşıya geliyor.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 9 Resmi Maçta:
  • Vikingur O. 3, Akranes 4 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Vikingur O. 12 gol atarken, Akranes 10 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 4 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Vikingur O. 3 ve Akranes 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın!

CEVAP VER