341 Beşiktaş – Galatasaray iddaa tahmini

0

13 Ağustos Cumartesi Banko maçlar ve iddaa tahminlerine başlayalım. Günün maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile cumartesi günü de kazandırmaya devam edeceğiz. Her gün hazır kuponlar ile güncellenen Günün Kuponu sitemizi takip ederek iddaa’da kazanabilirsiniz. 341 kodlu Beşiktaş – Galatasaray maça özel iddaa yorumu.

341 Beşiktaş – Galatasaray

Bir puan maçı değil… Kazananın kupa sahibi olacağı mücadelede iki takımın da ortak sıkıntısını dile getireyim, forvetsizlik! Gomez’le yolları ayıran lig şampiyonu Beşiktaş’ta bu yükü Cenk üstlenecek olsa da geçen sezonu beklenen noktada tamamlayamayan Cim Bom’un ucunda kupa olan maçlarda yüksek konsantrasyon ve motivasyonla mücadele ettiğini biliyoruz. Son iki yılda derbilerde dikkatimi çeken önemli detay, geçen sezonki 3-2’lik Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi dışında hepsinde tempo seviyesi yüksek olmadı. Bu maçta da 2.5 üstüne verilen düşük orandan kaynaklı, 3.5 altını en sağlam tercih olarak görüyorum. 4 gollü bir final fazla ekstra olur!.

Tahmin: 3.5 gol altı

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Beşiktaş 2, Galatasaray 6 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Beşiktaş 9 gol atarken, Galatasaray 18 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Beşiktaş 2 ve Galatasaray 8 maçta ilk golü atan taraf oldular.

13.08.2016 Cumartesi maçları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu’nda banko maçlar ile kazanın. Cumartesi gününe özel banko kupon, Gol Kuponu ve Sistem kuponu da sitemizde yer alacak. İddaa’da kazandıran site Günün Kuponu!

CEVAP VER