333 Letonya – Macaristan İddaa Tahmini

0

10 Ekim Pazartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 333 kodlu Letonya – Macaristan maçına özel iddaa tahmini. İki gündür misli kuponlarla yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

333 Letonya – Macaristan

Letonya cuma günü grubun zayıf halkalarından biri olan Faroe Adaları’na karşı sahasında 2-0 gibi şok bir mağlubiyet aldı..  Macaristan ise Cuma günü gruptaki ikinci maçında İsviçre’yi konuk etti ve rakibinden daha iyi oynadığı maçta savunmada yapılan basit hatalar sonucu yedikleri gollerle sahadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrıldı. Macarlar’ın artık kayıba tahammülü kalmadı, Letonya’da oynadığı futbol ile ve faroe adalarına karşı aldığı mağlubiyet ile çok kötü bir görüntü çizdi.. Kadro kalitesi ve oyun anlamında rakibinin üstünde olan Macaristan galibiyete yakın taraf…

Tahmin: Macaristan Kazanır

  • İki takım arasında Letonya takımının sahasında oynanan son 2 maçın 1 tanesini Letonya kazanırken, 1 maçı ise Macaristan kazandı.
  • Bu 2 maçın 1 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 1 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • Letonya takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 2 maçın 1 tanesinde karşılıklı gol oldu, 1 maçta karşılıklı gol olmadı.

Pazartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER