312 İzlanda – Türkiye İddaa Tahmini

0

9 Ekim Pazar gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 312 kodlu İzlanda – Türkiye maçına özel iddaa tahmini. İki gündür misli kuponlarla yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

312 İzlanda – Türkiye

Ukrayna beraberliğinin ardından Finlandiya’yı konuk eden İzlanda 2-1 geride götürdüğü maçta son dakikalarda bulduğu 2 gol ile mucizevi bir galibiyet aldı.. Milli takımımızda izlanda gibi geriden geldiği maçta Ukrayna ile 2-2 berabere kaldı. Millli takımımız 2 maç sonunda savunma anlamında hiç güven vermedi, İzlanda da aynı şekilde euro 2016’daki performansından uzak gözüktüğü gibi, finlandiya maçında savunmada ciddi hatalar yaptı.. İzlanda Deplasmanında zorlu karşılaşmamızda tercihimiz karşılıklı gol var bahsi yönünde olacak..

Tahmin: Kg-Var

  • İki takım arasında İzlanda takımının sahasında oynanan son 5 maçın 4 tanesini İzlanda kazanırken 1 maç berabere bitti.
  • Bu 5 maçın 3 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 2 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • İzlanda takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 5 maçın 2 tanesinde karşılıklı gol oldu, 3 maçta karşılıklı gol olmadı.

Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER