3 Nisan Pazar NBA iddaa Kuponu

0

3 NİSAN pazar gününe özel NBA iddaa kuponu ile geceyi güzel kapatmayı hedefliyoruz.. NBA maçlarında son maçlarda çok sürprizler oldu. Dün kupona bakıyorum. Sas yarım sayı, diğer maç 2 sayı ile yatıyor. Bu durumlarda yapacak bir şey olmuyor.. Geçen de Real Madrid maçında son saniye basketi ile kaybetmiştik.. Hazır Kuponlar ve banko maçlar ile gununkuponu.net’te kazanmaya devam edeceğiz!

3 Nisan Pazar NBA iddaa Kuponu

758 Cle Cavaliers – Cha Hornets Limit:206.5 ALT Oran: 1,70
762 Orl Magic – Mem Grizzlies Limit:203.5 ÜST Oran: 1,70
765 Ny Knicks – Ind Pacers Limit:194.5 ÜST Oran: 1,70

Toplam Oran:4,91

761 Min Timberwolves – Dal Mavericks

Mavericks play-off’a kalma yarışına devam ediyor. Son üç maçtır kazanarak önemli bir çıkış yakaladılar. Özellikle Detroit deplasmanında eksiklere rağmen alınan 9 sayı farklı galibiyet önemli moral kaynağı oldu. Williams, Parsons, Felton gibi isimlerden yoksun oynuyorlar. Bu maçta son iki maçtır galip gelemeyen Wolves karşısında da galip gelmelerini bekliyorum.

758 Cle Cavaliers – Cha Hornets

İki takım da son dönemde oldukça formda. Cavaliers’ta özellikle LeBron James’in performansındaki önemli artış dikkat çekiyor. Takımını son maçlarda neredeyse tek başına sırtlıyor. Hornets da son üç maçtır kazanıyor. Cleveland’a en son 25 Şubat’ta geldiler ve 11 sayı farkla mağlup oldular. Cavaliers evinde favori elbette ancak bu Hornets takımı şu anda çok daha iyi durumda. Ben handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

765 Ny Knicks – Ind Pacers

Indiana Pacers Doğu Konferansı’nda play-off yarışı veren bir takım ve Bulls’a göre önemli avantaja sahip durumdalar ancak yine de Bulls’a geçilebilecek sayıda oynanacak maç var. Bu açıdan Knicks deplasmanında kazanmaları gerekiyor. Pacers rakibine karşı son 10 maçta 8 galibiyet aldı. Deplasmanda handikap da uygun seviyede. Kazanacaklarını düşünüyorum.

766 Gs Warriors – Por T Blazers

Bu sezon dördüncü kez karşı karşıya geliyorlar. Malum Warriors’ın tarihi iç saha rekorunu son maçta Celtics sona erdirmişti. Blazers son dört maçtır evinde oynuyordu ve hepsini kazandı. Özellikle son Celtics ve Heat galibiyetleri dikkat çekiciydi. Warriors bu sezon üst üste iki maç kaybetmedi. Blazers’ı da üç maçın ikisinde 20 ve 16 sayılık farklarla yendiler. Bence bu maçta son mağlubiyetin etkisiyle daha motive olacaklar ve rahat bir galibiyet alacaklar.

CEVAP VER