290 Liverpool – Barcelona iddaa tahmini

0

6 Ağustos Cumartesi gününe özel iddaa tahminlerine lig lig geçelim. Hazırlık Maçı iddaa tahminleri.. 290 kodlu Liverpool – Barcelona tahmini.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte banko kuponlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip edin siz de kazanın.

290 Liverpool – Barcelona

Hazırlık maçlarına iyi başlayan Barcelona’nın şimdiki hedefi Liverpool’u yenmek. İlk iki maçında Celtic’i 3-1 ardından da Leicester’i 4-2 yenen takımın Liverpool’u da yenmesini bekliyorum ama bu kupadaki oynanan rahat ve zevkli futboldan dolayı ‘üst’ tercihi çok daha mantıklı geliyor. Bu maç Liverpool’un 4.hazırlık maçı olacak. Chelsea’ye 1-0 yenilen takım Milan’ı 2-0 yendi. Son hazırlık maçında Roma’ya 2-1 yenildiler. Klopp’un takımının biraz daha zamana ihtiyacı var gibi gözüküyorum. Tercihim 3.5 gol üstü.

Tahmin: 3.5 üstü

Cumartesi iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER