28 Mart Pazartesi Günün Misli Kuponu

0

28 Mart Pazartesi günü için sağlam seçimlere yer vererek misli kuponumuz ile yine kazandırmayı umuyoruz. Çok Rahat Kazanmasını Beklediğimiz Fransa’yıda Kupon Tamamlama Maçı Olarak Gördük. 28 mart pazartesi maçlarından oluşan günün kuponu ile yine kazanmaya devam!

28 Mart Pazartesi Günün Banko Kuponu

 KOD  KARŞILAŞMA  THMN  ORN
 295  Leyton Orient – Hartlepool  MS 1  1.40
 310  Ukrayna – Galler  MS 1  1.45
 314  Kuzey İrlanda – Slovenya  MS 1  2.20
 315  Fransa U21 – Makedonya U21  MS 1  1.05

295 Leyton Orient – Hartlepool

Hartlepool son maçlarda topladığı puanla rahat bir nefes aldı ve küme düşme korkusunu üzerinden attı, ligde bir hedefleri kalmadı ve artık kalan maçlarda konsantrasyonları daha düşük olacaktır, leyton orient ise play off yolunda hata yapmaması gerekiyor zira son accrington deplasmanında güçlü rakiplerine karşı kaybettiler ve bu maçın önemi onlar adına dahada arttı kazanmaları gerekiyor ve bu sebeplede hedefsiz rakiplerini yeneceklerini düşünüyoruz..

310 Ukrayna – Galler

Galler’de Ukrayna maçı öncesi Gareth Bale, Kanu, Collins ve Ramsey gibi çok önemli isimler kadroda yer almıyor, zira ramsey ve Bale’nin yokluğunda da son hazırlık karşılaşmasında kuzey İrlanda’ya karşı baya zorlanmışlar ve şanslı bir beraberlik almışlardı.. Ukrayna ise bir önceki hazırlık maçında güney Kıbrıs’ı yenmeyi başardı ve şimdi onlar adına şampiyona öncesi daha ciddi bir sinav olacak galler karşılaşması, onlarda da konoplyanka dahil bir kaç isim daha yok ancak rakiplerine göre alternatifli ve güçlü bir kadroya sahipler, kazanmalarını bekliyoruz..

314 Kuzey İrlanda – Slovenya

Euro 2016 elemelerinde slovenya play off’lara kalmasına rağmen Ukrayna’ya elenerek şampiyonaya gidemedi ve kuzey irlanda deplasmanı öncesinde de Slovenya’da Robert Beric, Tim Matavz, Jelenic, Antalyasporlu Lazarevic, Pecnik, Leverkusen’in yıldızı Kevin Kampl ve Başakşehirli Rajko Rotman gibi önemli isimler kadroda yer almıyor.. Euro 2016 elemelerinde grubunu lider tamamlayarak şampiyonaya kalıp önemli bir başarıya imza atan kuzey İrlanda’nın önemli eksikleri bulunan rakibi karşısında kazanmasını bekliyoruz.. 2.20 gibi kazanmalarına verilen oranda değerli..


 

CEVAP VER