271 İnter – Bayern Münih iddaa tahmini

0

30 Temmuz Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu yine farkını ortaya koyacak. 271 iddaa kodlu İnter – Bayern Münih maçına özel iddaa tahmini. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri sadece bu sitede olmaya devam edecek. Sitemizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz.

271 İnter – Bayern Münih

Hem önceki sene ligde hem de bu hazırlık döneminde beklentilerin fazlasıyla altında kalan Inter’de Mancini’nin durumu tartışılmaya başlandı. İtalyan teknik adam, yapılan transferlere rağmen taraftarları memnun etmeyi başaramadı. Bayern karşısında da şansları olduğunu düşünmüyorum. Kusursuz bir hücum gücüne sahip olan Bayern, formsuz Inter karşısında maçın mutlak favorisi durumunda. Maçı ne kadar ciddiye alacaklar bilinmez. Bu yüzden fark beklemek riskli olacaktır ama sahadan galibiyetle ayrılacaklarını düşünüyorum.

Tahmin: 2

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar ile kazandırmaya devam edeceğiz. Artık Temmuz ayını bitiriyoruz. Ağustos’tan sonra çok daha farklı bir Günün Kuponu sitesi göreceksiniz. Bahis piyasasında tanıdığınız bir kaç isim sitemizde kupon vermeye başlayacak. Gerçek manada Günün Kuponu nerede bulunur sorusuna cevap vereceğiz. İçeriğimiz de en az o kadar iddialı olacak!

CEVAP VER