263 Real Madrid – Chelsea iddaa tahmin Hazırlık

0

30 Temmuz Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu yine farkını ortaya koyacak. 263 iddaa kodlu Real Madrid – Chelsea maçına özel iddaa tahmini. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri sadece bu sitede olmaya devam edecek. Sitemizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz.

263 Real Madrid – Chelsea

Ramos, Modriç, Benzema ve James gibi birçok yıldızını gruptaki ilk maçta dinlendiren Real Madrid, böylece PSG’ye 3-1 yenildi. Şimdi biraz daha kaliteli kadroyla sahadaki yerlerini alacaklardır. Chelsea ise tam tersine aslarının önemli bölümünü dinlendirebilir. Galibiyet ibresi Real Madrid’e dönük olmakla birlikte asıl tavsiyem keyifli bir futbol yönünde.

Tahmin: Üst

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar ile kazandırmaya devam edeceğiz. Artık Temmuz ayını bitiriyoruz. Ağustos’tan sonra çok daha farklı bir Günün Kuponu sitesi göreceksiniz. Bahis piyasasında tanıdığınız bir kaç isim sitemizde kupon vermeye başlayacak. Gerçek manada Günün Kuponu nerede bulunur sorusuna cevap vereceğiz. İçeriğimiz de en az o kadar iddialı olacak!

CEVAP VER