26 Mart Cumartesi Günün Misli Kuponu

0

26 Mart Cumartesi günü için sağlam seçimlere yer vererek 3.86 oranlı Banko bir kupon hazırladık. Ve kuponumuzda yer alan maçlarıda yorumlamakda es geçmedik.. 26 mart cumartesi maçlarından oluşan günün kuponu ile yine kazanmaya devam!

26 Mart Cumartesi Günün Banko Kuponu

 KOD  KARŞILAŞMA  THMN  ORN
 202  Polonya – Finlandiya  MS 1  1.30
 197  Stirling Albion – East Stirling  Üst  1.40
 223  Almanya – İngiltere  Kg-Var  1.70
 216  Senegal – Nijer  MS 1  1.25

202 Polonya – Finlandiya

Polonya euro 2016’ya oldukça iddalı hazırlanıyor, zira sırasıyla çek cumhuriyeti, izlanda, irlanda ve sirbistan gibi önemli takımları mağlup etmeyi başardılar, Finlandiya’da yeni jenerasyon hiç umut vermiyor, polonya’ya karşıda bir direnç göstereceklerini düşünmüyoruz.

197 Stirling Albion – East Stirling

Son 3 maçını kaybeden ve ligin en kötü savunma performansına sahip olan iki ekip karşılaşıyor, Albion son lig maçında sahasında liderden 6 yemişdi ve büyük bir hayal kırıklığı yaratmışdı, Şimdi küme düşmüş east’a karşı telafi etmek isteyecekler ancak tamamen ofansif bir oyun anlayışını benimseleri sahalarında kalelerinde çok pozisyon vermelerinede neden oluyor, East’da küme düşmeyi garantilediğinden bir hedefi yok ve geçtiğimiz hafta clyde bile ofansif anlamda zorluk çıkardılar, bu nedenle maç sonucu bahsinden ziyade üst tercihi oldukça cazip duruyor..

223 Almanya – İngiltere

Almanya dünya kupasını kazandıktan sonra euro 2016 elemelerinde lider olarak şampiyonaya katılsada özellikle son maçlarda sıkıntı çekti ve ayrıca hazırlık maçları dahil kalelerinide gole kapatamamalarıda dikkat çekiciydi.. İngiltere yeni jenerasyonu ilede oldukça iddalı, özellikle premier ligin en formda golcüleri dele ali, kane ve vardy gibi isimleri ile almanya filelerini havalandıracağını düşünüyoruz, ev sahibi almanya’da gol bulacaktır..

216 Senegal – Nijer

Kadrosunda, Mane, Konate, Kouyate dahil bir çok önemli yıldızı barındıran senegal, nijer karşısında kuşkusuz maçın favorisi ve galip gelmekte zorlanmayacaklarını düşünüyoruz..


 

CEVAP VER