26.06.2016 Pazar Banko iddaa Kuponu

0

26 Haziran pazar gününe özel banko iddaa kuponumuz tam 1000 misli.. Bugün çok favori maçlar var. Euro 2016 bugün herkese kazandırabilir gibi duruyor. Fransa, Almanya ve Belçika maçların baya favorisi olarak çıkacaklar. Gece de Copa America finali var. Arjantin rövanşı alacak mı? Hepsine kendimizce bir cevap verdik..  Size banko gördüğüm kuponu hazırladım. Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaa’yı çökerten site Günün Kuponu ile siz de fark yaratın!

26.06.2016 Pazar Banko iddaa Kuponu

bahis-kuponu-1000-misli

Arjantin – Şili iddaa tahmini

Şili muhteşem bir performans ve kadro kalitesiyle Copa America’da finale kadar geldi ve Arjantin’in rakibi oldu. Açıkçası turnuvada yer alan takımlar adeta Avrupa takımlarına ‘Dünya Kupası’nda işiniz çok zor.’ mesajı verdi. Fakat burada düşüşte olan ve gruptan çıkamayan Brezilya ile Arjantin’e ayrıca değinmek lazım. Brezilya’nın Dünya Kupası’na kadar toparlanması zor gözüküyor. Hele ki bu kadar kaliteli Güney Amerika takımlarının arasında. Arjantin ise son 20 yıldır hep kaliteli kadrolara sahip oluyor fakat bunu milli takımlarına ve turnuvalara yansıtamıyorlardı. Bu sefer durum çok farklı. Kadro yine çok kaliteli fakat buna oynanan güzel futbol da eşlik ediyor. Copa America finalinde favorim Arjantin olacak. Henüz iki sene olmasına karşın bu futbolu korumayı becerebilirlerse Dünya Kupası’nda da önemli işler yapmalarını bekliyorum.

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Pazar gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER