248 Barcelona – Celtic Hazırlık iddaa tahmin

0

30 Temmuz Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu yine farkını ortaya koyacak. 248 iddaa kodlu Barcelona – Celtic maçına özel iddaa tahmini. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri sadece bu sitede olmaya devam edecek. Sitemizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz.

Barcelona – Celtic

Şampiyonlar Ligi eşleşmesinin tam ortasında olan ve hafta arasında Kazakistan’a çok uzun bir yolculuk yapan Celtic’in, 3 gün sonra hazırlık maçına çıkması işin biraz şov kısmı. Sırf Barcelona sınavıyla adını dünya duysun diye anlamsız bu müsabakayı yapıyorlar. Mantığın almadığı bu randevuyu en azından aslarla oynamayacaklardır. Hazırlık maçlarına güven olmaz fakat Barcelona, Celtic’in yedeklerini farklı yenecek güçte.

Tahmin: H1

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar ile kazandırmaya devam edeceğiz. Artık Temmuz ayını bitiriyoruz. Ağustos’tan sonra çok daha farklı bir Günün Kuponu sitesi göreceksiniz. Bahis piyasasında tanıdığınız bir kaç isim sitemizde kupon vermeye başlayacak. Gerçek manada Günün Kuponu nerede bulunur sorusuna cevap vereceğiz. İçeriğimiz de en az o kadar iddialı olacak!

CEVAP VER