241 Kaiserslaurtern – Stuttgart İddaa Tahmini

0

17 Eylül Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu’nda yine kazanın.. 241 İddaa Kodlu Kaiserslaurtern – Stuttgart Maçını Almanya Ligleri Yazar’ımız Erkan Özkanlı Yorumladı.. Hazır kuponlar ile her gün kazandırmaya devam ediyoruz. Kuponlar için bu site fazlasıyla yeter! Banko maçlar ve hazır kuponlarımız ile fark yaratmaya devam.

241 Kaiserslaurtern – Stuttgart

Heidenheim mağlubiyetinden sonra Stuttgart’da Yönetimle anlaşmazlık sonucu Teknik direktör luhukay ile yollar ayrıldı.. Belli başlı sebeplerinden biride luhukay’ın istediği ronny ve marko marin transferleri yapılmaması gösteriliyor, Lakin lizbon’dan carlos mane gibi yıldız bir isim kiralanmışdı.. Ancak pavard ve asane transferlerinide onaylamadığı belirtiliyor.. Tayfun Korkut’un Laurtern’i ise sezona kötü başladı ve son olarak sandhausen deplasmanında kaybettiler, Artık Bir Reaksiyon gösterip Kazanma zamanları geldi, Hocasını kaybeden ve yardımcı hoca ile maça çıkacak olan stuttgart’da ki kriz’den faydalanacaklarını düşünüyorum, en kötü durumda kaybetmeyeceklerdir..

Tahmin: K’Laurtern Kaybetmez

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile Günün Kuponu sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Banko maçların adresinden vazgeçmeyin, siz de iddaa’da kazanın!

CEVAP VER