24.04.2016 Pazar Hazır iddaa Kuponları

0

24 Nisan Pazar hazır kuponlar ile iddaa’da kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu sitemizde her gün güncel iddaa tahminleri ile birlikte banko kuponlar ve hazır kuponları bulabilirsiniz. Tecrübeli iddaa yazarlarımız sizler için kazandıran kuponlar hazırlayacak iddaa’da size yön verecek çalışmalar yapıyoruz. 24.04.2016 Maçlarına özel analizler ve kuponlar!

134 Sunderland – Arsenal

Norwich deplasmanında kazanarak kümede kalma yolunda büyük bir adım atan Sunderland, şimdi ikinci finaline çıkıyor. Ve bu sene çoğu zor maçta iyi oynamaları beni yine onların lehine bahis almaya yönlendiriyor. İçeride Man.United’ı devirdiler, Tottenham, Liverpool ve Man.City’ye 0-1’lik skorlarla kaybettiler. Diğer yandan performanslarında gözle görülür artış söz konusu. Arsenal’in hedefleri de önemli fakat Sunderland gibi ısıran, fiziki temastan kaçmayan rakiplere karşı hep zorlandılar, yine puan kaybederlerse sürpriz olmaz.

142 Leicester – Swansea

Leicester tarih yazmaya devam ediyor. Özellikle iç sahada çok iyi işlere imza atıyorlar ve bu hafta da yine seyircilerinin önüne çıkacaklar. Vardy’nin yokluğu tabii ki de çok önemli bir eksik ama takım olarak oynayan Leicester, bunun da altından kalkar. Önceliği yine gol yememeye verecekler. Swansea de ligin ortalarında ve oldukça rahat durumda bulunuyor. Kazanmasalar da sorun yaşamazlar. Ben bu maçta çok gol beklemiyorum. Tek farklı ev sahibi galibiyeti çıkarsa yine sürpriz olmayacaktır.

CEVAP VER