22.03.2016 Salı NBA Kuponu

0

22 Mart Salı NBA Kuponu.. NBA’de kazandırmaya devam ediyoruz.. Günün maçları ile futbol kuponlarında kazandırdık.. NBA ile de devam etmeye çalışacağız. Günün kuponları ile fark yaratan site..

22.03.2016 Salı NBA Kuponu

nba

781 Bro Nets – Cha Hornets

Charlotte dün gece ikinci yarıda geriden gelip San Antonio’yu devirdi ve şimdi deplasmanda Brooklyn Nets ile back to back’in ikinci ayağını oynayacak. Bu sezon Charlotte favori olmadığı bir maçı kazandığından sonra deplasmanda oynadığı 7 maçın da ilk yarısını mağlup bitirmiş. Washington (- 6), New orlenas (- 8), Sacramento (- 10), Utah (- 12), Atlanta (- 14) ve Denver (- 17) gibi. Brooklyn ise son 2 aydır 2 maç artarda handikapı aşamadığı maçların ardından oynadığı 3 maçın da ilk yarısını önde kapatmış. Philadelphia (+ 20), New Orleans deplasmanı (+ 7) ve Oklahoma City (+ 8) gibi. Bu arada son 2 aydır Nets artarda 3 maçta handikapı aşamadığı olmadı.

783 Okc Thunder – Hou Rockets

İki takımda da önemli eksiklerin olabileceği bu maçta özellikle James Harden’ın oynayıp oynamayacağı çok önemli. Thunder’da son antrenmana dirseğindeki sakatlıktan dolayı çıkamayan Kevin Durant, ve bu maçta Dwight Howard’ı savunacak isimlerden birisi olan Steve Adams’ın da durumları henüz net değil. Geçen ayın sonunda ve bu ayın başında aldığı moral bozucu mağlubiyetlerden sonra yeni bir sayfa açan Thunder evinde oynadığı Batı Yakası play-off takımlarıyla oynadığı son 2 maçı toplam 46 sayıyla kazandı. Harden’ın oynayıp, oynamayacağı tabii ki skoru etkileyecektir. Ama ben şahsen bu kadar önemli bir maçta oynayacağını ve bir şekilde skor üreteceğini düşünüyorum. Ancak zaten pek parlak olmayan Houston savunmasını bu çaba daha da aşağıya çekecektir.

CEVAP VER