215 Kuzey İrlanda – San Marino iddaa tahmini

0

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 215 kodlu Kuzey İrlanda – San Marino maçına özel iddaa tahmini. İki gündür misli kuponlarla yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

215 Kuzey İrlanda – San Marino

Duran top ve disiplin. Bu ikisi dışında Kuzey İrlanda’nın hiçbir numarası yok. Ama itiraf etmek gerekir ki, ikisini müthiş yapıyorlar. Tabii orta sahadaki organizasyon bozukluğu sebebiyle set hücumunda üretmeleri kolay olmuyor. Kaldı ki San Marino’ya karşı bol bol set hücumu yapacaklar. Diğer taraftan son 4 ve üzeri fark attıkları maç, 2011’de Faroe Adaları’na karşıydı. Tahmin açısından zor müsabaka olmakla birlikte, ‘0’ ile ‘4.00’lık orana gidebiliriz.

Tahmin: Beraberlik

20.332 kişi kapasiteli Windsor Park Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Rumen hakem Istvan Kovacs yönetecek.

  • San Marino, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,7 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (2 / 2)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 4 oran verilen maçlar %28,57 oranında berabere tamamlandı. (2 / 7)

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta sonu program Milli Maçlar nedeni ile dar olsa da yine de fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER