2016 Olimpiyat Oyunları iddaa tahminleri

0

6 Ağustos Cumartesi gününe özel iddaa tahminlerine 2016 Olimpiyat oyunları ile devam edelim. Basketbol maçlarına bakalım. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte banko kuponlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip edin siz de kazanın.

781 Türkiye (B) – Fransa (B)

Potanın Perileri Olimpiyat Oyunları’ndaki ilk maçında madalya sıralaması için iddialı takımlardan olan Fransa ile karşılaşacak. Türkiye, Fransa ile Temmuz ayında iki kez özel maçta karşılaşmış, üst üste iki günde oynanan iki maçı da Fransızlar 63-56 ve 62-54’lük skorlarla kazanmayı başarmıştı. İki takım arasındaki son resmi müsabaka ise geçen yıl Eurobasket’teydi ve kızlarımız o mücadeleyi 66-56’lık skorla almıştı. İlk maçta iki takım da temkinli bir oyun ortaya koyacaktır diye düşünüyorum. Savunmaların ön planda olacağını öngörüyor ve alt tercihine yöneliyorum.

783 Çin (B)  – Kanada (B)

Kanada son hazırlık maçında güçlü Fransa’yı mağlup etti. Çin, Elemeler’den geldi. İyi sonuçlar aldılar. Ama Kanada’nın kazanacağını düşünüyorum. Tercihim 2.

784 Brezilya (B) – Avustralya (B)

Avustralya, ABD’den sonra en güçlü takımlardan biri ama Brezilya da kadın basketbolunda bir ekol. Son dönemde düşüşte olsalar da, 13 fark yemeyeceklerini düşünüyorum. Evsahibi avantajı da onlarda. Tercihim 1.

Cumartesi iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER