201 Gefle – Hammarby iddaa tahmini

0

30 Temmuz Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Kuponu yine farkını ortaya koyacak. 201 iddaa kodlu Gefle – Hammarby maçına özel iddaa tahmini. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri sadece bu sitede olmaya devam edecek. Sitemizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz.

201 Gefle – Hammarby

Tam 8 haftayı puansız geçiren Gefle, Kalmar maçında aldığı galibiyetle nefes almıştı. Fakat akabinde çıktıkları Norrköping deplasmanında direnç gösteremediler. Rakibin durumundan ötürü o performansları normal karşılanabilir. Hammarby istikrarsız. Riskli oyun tercih ediyorlar ve bu sebeple kalelerinde çok fazla gol görüyorlar. Fakat saha ayırt etmeksizin hücum anlamında üretken olduklarını da görüyoruz. Defansif anlamda vasat iki takımın mücadelesi olacak. Bol gol beklentim var.

Tahmin: üst

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Gefle 4, Hammarby 5 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Gefle 13 gol atarken, Hammarby 14 golle karşılık verdi.
  • 4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Gefle 6 ve Hammarby 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar ile kazandırmaya devam edeceğiz. Artık Temmuz ayını bitiriyoruz. Ağustos’tan sonra çok daha farklı bir Günün Kuponu sitesi göreceksiniz. Bahis piyasasında tanıdığınız bir kaç isim sitemizde kupon vermeye başlayacak. Gerçek manada Günün Kuponu nerede bulunur sorusuna cevap vereceğiz. İçeriğimiz de en az o kadar iddialı olacak!

CEVAP VER