20.06.2016 Pazartesi Hazır iddaa Kuponları

0

20 Haziran Pazartesi gününe özel hazır iddaa kuponu ile size kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da kazandıran tahminler ve kuponlar ile Günün Kuponu fark yaratıyor. Her gün hazır kuponlar, maç yorumları ve banko kuponlar ile Günün Kuponu siteniz kazandırmaya devam ediyor.

20.06.2016 Pazartesi Hazır iddaa Kuponları

127 Rusya – Galler KG Var : 1.65
128 Slovakya – İngiltere 2 : 1.55
693 Real Madrid – Barcelona 1 : 1.30
Toplam Oran:3.32

127 Rusya – Galler

Turnuvanın Almanya’dan sonra en gediklisi Rusya. Buraları iyi tanırım havasını ilk maçta alır gibi olsak da Slovakya bir dakika dedi. Galler İngiltere karşısında tam da beklediğim gibi mücadele etti. O gazla Rusya karşısında iyi bir mücadele bekliyorum. Rusya pes etti bence.

128 Slovakya – İngiltere

Slovaklar oynadıkları 2 maçta da izleyenler tarafından takdir topladı son derece dengeli bir takım lider oyuncularının Hamsik olduğunun herkes farkında derli toplu oynuyorlar ve üretkenler. Öte yandan İngiltere muhteşem bir kadroya sahip olsa da bana göre kötü bir hocaları var Hodgson bazı oyunculara takıntılı ve hamlelerde geç kalıyor. İngiltere Galler maçına benzer bir maç bekliyorum son dakika golü olsa da olmasa da kazanırız.

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Pazartesiye merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER