199 Karadağ – Kazakistan iddaa tahmini

0

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 199 kodlu Karadağ – Kazakistan maçına özel iddaa tahmini. İki gündür misli kuponlarla yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

199 Karadağ – Kazakistan

Daha önce birçok takımda görev almış teknik direktör Tumbakoviç ile yeni bir sayfa açan Karadağ, tecrübeli çalıştırıcı yönetimindeki ilk sınavında Romanya ile 1-1 berabere kaldı. O müsabakada etkili futbol sergiledikleri söylenemez fakat en azından moral depoladılar. Kazakistan ise 2-0 mağlup duruma düşmesine rağmen Polonya’dan puan alarak ne kadar tehlikeli olduğunu kanıtladı. Jovetiç, Vuciniç, Saviç’li kadrosuyla ev sahibi galibiyete yakın ama maçın kolay geçmeyeceği de kesin. Handikaplı ‘0’ ile macera aramalıyız.

Tahmin: H0

15.230 kişi kapasiteli Pod Goricom Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Avusturyalı hakem Robert Schorgenhofer yönetecek.

  • Kazakistan, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta berabere kaldı.
  • Bu sezon ligde, 1,45 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (1 / 2)

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta sonu program Milli Maçlar nedeni ile dar olsa da yine de fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER