196 Ermenistan – Romanya iddaa tahmini

0

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile size kazandırmaya devam ediyoruz.. 196 kodlu Ermenistan – Romanya maçına özel iddaa tahmini. İki gündür misli kuponlarla yine seri yakaladık. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

196 Ermenistan – Romanya

Bildiğiniz üzere Romanya’nın başında artık Daum var. Uzun süren işsizlik döneminin sonunda Alman hocanın motivasyonu son derece yüksek. Rusescu, Torje, Pintilii, Chiriches gibi isimleri çağırmasa da mevcutlar içinden iyi bir kadro çıkaracağını tahmin ediyorum. Ermenistan’da ise büyük yıldız Mkhitaryan sakat. Onsuz nasıl organize olacakları belirsiz. Ayrıca kadronun büyük bölümünü yeniden inşa ettiler, gençleri çağırdılar. Mevcut şartlarda Romanya ağır basıyor.

Tahmin: 2

14.403 kişi kapasiteli Vazgen Sargsyan Republican Stadium Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Rus hakem Vladislav Bezborodov yönetecek.

  • Romanya, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçta berabere kaldı.
  • Ermenistan, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 2,9 oran verilen maçlar %50 oranında berabere tamamlandı. (2 / 4)

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta sonu program Milli Maçlar nedeni ile dar olsa da yine de fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER