188 Sandhausen – Düsseldorf İddaa Tahmini

0

6 Ağustos Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte banko kuponlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip edin siz de kazanın.

188 Sandhausen – Düsseldorf 

Sandhausen’de yeni sezon öncesi takımın başına türk hoca kenan koçak getirildi, geçtiğimiz sezon 4.lig’de mannheim’i çalıştıran kenan koçak takımını 3.lige çıkarmayı başarmışdı.. Şimdi 2.lig ekibinin başında olacak.. Geçtiğimiz sezon güç bela ligde kalan düsseldorf’un bu sezon işi daha zor, djurdjic, pohjanpalo, tugrul, sercan, kerem demirbay, mavrias, avevor ve bolly gibi önemli hucüm oyuncuları takımdan ayrıldı.. roda’dan ngombo ve bremen’den özkan yıldırım dışında göze çarpan transferleri yok.. Sandhausen geçtiğimiz sezonki kadrosunu korudu üstüne cottbus’dan sukuta pasu başta olmak üzere 1-2 önemli takviye yaptılar, Kenan koçak yönetiminde düsseldorf’a karşı galibiyete yakın taraf onlar. ancak kaybetmezler’i daha sağlam olur..

Tahmin: Sandhausen Kaybetmez 1.31

Cumartesi iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER