187 Dynamo Dresden – Nürnberg İddaa Tahmini

0

6 Ağustos Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte banko kuponlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip edin siz de kazanın.

187 Dynamo Dresden – Nürnberg

Ateşli taraftar kitlesi ile dikkat çeken dresden 2.lige tekrar döndü, takımın en önemli isimlerinden justin eilers’i ellerinde tutmaları çok güçtü nitekim bremen’e transfer oldu.. Yerini dolduracak ciddi bir takviyede yapamadılar.. Bu sezon İç sahada büyük taraftar desteği ilede toplayacakları puanlar onların kaderini çizecek.. Geçtiğimiz sezon bundesliga tren’ini play offlarda kaçıran nürnberg’de önemli ofans oyuncusu Füllkrug hannover’e giderken, onun dışında kadroyu büyük ölçüde korudular ve ayrıyaten Orta saha’ya Darmstadt’dan kempe, st.pauli’den alushi ve monaco’dan salli hamleleri yapıldı.. Dresden hazırlık maçlarında hucümda etkili bir görüntü çizdi, Nürnberg’de golcü bir takım hüviyetinde, Bu nedenle Kg-Var bahsi cazip..

Tahmin: Kg-Var

Cumartesi iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER