174 Stuttgart – Heidenheim İddaa Tahmini

0

9 Eylül Cuma gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu’nda yine kazanın.. 174 İddaa Kodlu Stuttgart – Heidenheim Maçını Almanya Ligleri Yazar’ımız Erkan Özkanlı Yorumladı.. Hazır kuponlar ile her gün kazandırmaya devam ediyoruz. 2000 misli kuponu yine tuttu.. Kuponlar için bu site fazlasıyla yeter! Banko maçlar ve hazır kuponlarımız ile fark yaratmaya devam.

174 Stuttgart – Heidenheim

Sandhausen deplasmanında kazanarak milli araya 3 puanla giren stuttgart ginczek’inde sakatlığında forvet hattında sıkıntı çekiyordu, zira ilk 3 maçda genç isim berkay özcan görev almışdı.. Milli arada Arsenal’den takuma asano’yu kiraladılar, fakat en önemlisi sporting lizbon’dan genç yıldız carlos mane’yi kiralayarak çok önemli bir hamle yaptılar.. Mane geçtiğimiz sezon lizbon’da sakatlığında etkisiyle fazla forma şansı bulamamışdı ancak oynadığı maçlarda etkisini gösteren ve yeteneklerini çok iyi sergileyen bir isim.. Heidenheim ise ilk 2 zorlu maçtan 4 puan çıkarıp sahasında Würzburger’e yenilmesi şaşırtmışdı.. Geçtiğimiz sezonun yıldızı leipertz’inde yerini dolduramadılar, Skor üretmekde sıkıntı çekiyorlar, Stuttgart deplasmanında da işleri zor, Portekizli genç yıldız Mane ilede güçlenen stuttgart kazanır..

Tahmin: Stuttgart Kazanır

Cuma iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile Günün Kuponu sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Banko maçların adresinden vazgeçmeyin, siz de iddaa’da kazanın!

CEVAP VER