172 Aue – Braunschweig İddaa Tahmini

0

9 Eylül Cuma gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu’nda yine kazanın.. 172 İddaa Kodlu Aue – Braunschweig Maçını Almanya Ligleri Yazar’ımız Erkan Özkanlı Yorumladı.. Hazır kuponlar ile her gün kazandırmaya devam ediyoruz. 2000 misli kuponu yine tuttu.. Kuponlar için bu site fazlasıyla yeter! Banko maçlar ve hazır kuponlarımız ile fark yaratmaya devam.

172 Aue – Braunschweig

Braunschweig lige çok iyi bir başlangıç yaptı, Oynadıkları 3 maçıda kazanan ekip st.pauli deplasmanındaki galibiyetin akabinde milli ara öncesi nürnberg gibi güçlü bir ekibi sahalarında 6-1’le geçmişlerdi.. Aue ise fürth deplasmanında 2-0’dan 2-2’yi yakalamasına rağmen son dakikada yediği golle kaybetti.. Braunschweig’in hızını milli ara kesti.. Aue’de ilk 3 maçda etkili bir görüntü çizdi, Aralarındaki son 7 maçta olduğu gibi yine karşılıklı goller çıkar..

Tahmin: Kg-Var

Cuma iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile Günün Kuponu sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Banko maçların adresinden vazgeçmeyin, siz de iddaa’da kazanın!

CEVAP VER