17.05.2016 Salı Basketbol iddaa Tahminleri

0

17 Mayıs Salı Basketbol iddaa tahminlerine Avrupa Ligleri maçlarına geçelim. Günün maçlarına özel maç yorumları ve hazır kuponlar ile her gün size yardımcı olan sitemizi takip ederek kazanmaya devam edebilirsiniz. İddaa’da fark yaratan içerik ile siz de kazanın!

787 Ulm – Oldenburg

Oldenburg, serinin üçüncü maçını kazanarak durumu 2-1’e getirdi. Seri yeniden Ulm’un evine taşınıyor. Ev sahibi bu mücadeleyi kazanırsa yarı finale kalacak. Eğer Oldenburg kazanırsa son randevu öncesi yeniden iç saha avantajını da ele geçirmiş olacak. Ulm önceki yazılarımda da belirttiğim gibi benim beğenmediğim bir takım. Oldenburg’un hala bir şansı olduğunu ve pes etmeyeceğini düşünüyorum.

789 Villeurbanne – Chalon Saone

*****
*****
ÜYE OLAN HERKESE 30 TL
*****

Chalon, serinin ilk maçını taraftarı önünde kaybetti ve saha avantajını rakibine kaptırdı. Seri 3 maç üzerinden oynanacağı için bu mücadeleyi kazanmaktan başka çareleri yok. Kaybetmeleri halinde elenecekler. Asvel’de eline geçen fırsatı iyi kullanıp, seriyi bitirmek isteyecektir. Ben, Chalon’un bu kadar kolay teslim olacağını düşünmüyorum. Son ana kadar çekişme beklediğim mücadelede handikap avantajıyla Chalon’un yanında olacağım.

800 Nanterre – As Monaco

Fransa’da normal sezonu lider bitiren Monaco, play-off’lara da hızlı bir giriş yaptı. Serinin ilk kapışmasında Nanterre’yi rahat geçtiler. Bu mücadeleyi de kazanmaları halinde yarı finale yükselecekler. Nanterre’nin iç sahadaki hızlı basketboluna Monaco’da ayak uyduracaktır. İlk karşılaşmada olduğu gibi yüksek skorlu bir kapışma izleriz.

801 Ludwigsburg – Bayern Münih

Bayern-Ludwigsburg serisi 7 maça gitmesi muhtemel bir seri gibi duruyor. Şu ana kadar Bayern saha avantajını korumayı başardı ve seride 2-1 önde. Bavyeralılar açılış maçında rakibini evinde 97-80 yendikten sonra Ludwigsburg seride dengeyi içerde Bayern’i 93-74 mağlup ederek kurmuştu. 3. maç yine Münih’teydi ve o maçı Bayern 79-68 kazanmasını bildi. 4. maç yine Ludwigsburg’da oynanacak. Ev sahibinin maçı kazanma pozisyonuna geleceğini düşündüğümden handikap avantajıyla Ludwigsburg’un yanında duracağı

CEVAP VER