16.06.2016 Perşembe Euro 2016 Tahminleri

0

16 Haziran Perşembe Euro 2016 tahminleri.. Her gün banko maçlar ile sizlere kazandıran hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu yine dopdolu.. Maç yorumlarının yanı sıra sitede size her gün kazandıran ustalardan kuponlar ve single bahisler sizi bekliyor. İddaa’da tek kazandıran site olduğu gerçeğini unutmadan her gün düzenli takip edelim.. Yeni sezonda bomba isimler yine gündemi meşgul edeceğiz!

116 İngiltere – Galler

İngiltere bu sezon kurduğu genç ve gerçekten kusursuz bir sezon geçiren formda isimlerden oluşan kadroyla turnuvaya katıldı fakat ilk çelmeyi Rusya’dan yedi. Son dakikalarda yedikleri gol, konsantrasyon anlamında kendilerini geliştirmesi gerektiğinin göstergesiydi. Şimdi rakip Galler ve beraberlikle bile yetinmeyeceklerdir. Galler 3 puanla rahat bir durumda. Onlarda bu maçtan bir beraberlik çıkarıp üst tur için büyük bir avantaj elde etmeye çalışacak ama bunu yapabileceklerini düşünmüyorum.

117 Ukrayna – K.İrlanda

Ukrayna’nın Almanya’yı zorlayacağını söylemiştim. Tersleri pis ve inatçı. Kuzey Irlanda ne olduğunu biliyor. Eksilerini artılarını tartmış ona göre bir sistem kurmuş. Kendini savunuyor, duran top bulursa affetmiyor. Polonya’yı ilk yarı tuttular mesela. Ama Ukrayna karşısında şansları yok. Çünkü Ukrayna gördük ki Almanya karşısında bile fazlasıyla pozisyona girebiliyor. Kısır değiller. İlk maçın acısını çıkarırlar bu maçta.

118 Almanya – Polonya

Almanya her takıma karşı aynı kafayla oynar da Polonya gibi takımların büyük takımlara motivasyonları farklı olur. Yani Kuzey Irlanda maçındaki Polonya gider gerçek hızlarını görürüz bence. Polonya daha önce turnuvaya gelmiş ama gelememiş aslında dedik bir önceki maç. Bu turnuva farklı olacak onlar için dedik. Elemelerde çok iyi mücadele ettiler. Bu maç o maç sanırım. Almanya’ya diklenirler. Daha önce de yendiler Almanya’yı biliyorsunuz. Ben Polonya’yı karşıma almam.

CEVAP VER