15 Mayıs Pazar Almanya Bundesliga 2 İddaa Tahminleri

0

Almanya Bundesliga 2’de son hafta ve ilk 3 sırada kimlerin yer alacağı belli olurken, düşme hattında ise henüz durumlar karışık.. 4 takımında şansı devam ediyor.. İşte İhtimaller ve Tahminler..

Bundesliga 2’de 17. ve 18. takım küme düşerken ligde 16. sırada bitiren takım kümede kalmak için play-out maçları oynuyor. 4 takımdan en avantajlı olan takım Düsseldorf. Zira onlara iddiasız rakipleri karşısında 1 puan yetecek.. Duisburg kazanırsa düsseldorf kaybetmese bile en kötü play out oynayacak.. Bu nedenle alacakları 3 puan çok önemli..

FSV Frankfurt’un ise ligde kalması için kazanması yetmeyecek, aynı zamanda Düsseldorf’un kaybetmesi ve Duisburg’un leipzig’i yenmemesi gerekiyor.  Paderborn’un ligde kalma şansı yok ancak play out şansı devam ediyor.. Bunun içinde kazanıp Duisburg ile FSV Frankfurt’un puan kaybetmesini bekleyecekler..

Bu İhtimallere göre almanya bundesliga 2’de tahminler şöyle!

332 Braunschweig Fortuna Düsseldorf 02ç

Düsseldorf geçtiğimiz hafta kerem demirbay’ın golüyle frankfurt’u yenip çok kritik bir galibiyet aldı.. Bugün ligde kalmaları için 1 puan yetecek.. Braunshcweig hedefsiz.. Düsseldorf kaybetmez..

338 Paderborn – Nürnberg – Üst

Paderborn galip gelmek zorunda ancak nürnberg’de kolay lokma olmayacaktır zira e.frankfurt ile yapacakları play off maçına hazırlanıyorlar.. üst daha mantıklı duruyor..

339 St.Pauli – Kaiserslaurtern – 1

St.pauli bu sezon bundesliga yarışına havlu attı ancak lienen ile gelecek sezonda devam edecekler ve lienen’de gelecek sezon takımının aynı hataları yapmaması adına işi sıkı tutuyor.. bugünde taraftarları önünde galibiyetle veda etmek istiyorlar.. 2.00 orandan 1 tercihi makul..

334 Fsv Frankfurt – 1860 Münih – 1

1860 münih emektar futbolcusu bierofka’nın başa geçmesi ve kısa vade de iyi işler yapması sayesine ligde kalmayı başardı..
Fsv frankfurt’un falko götz tercihini yanlış bulmuşdum, zira ayrılan tamas oral takımı çok iyi tanıdığı gibi bu tip maçlardanda zaferle ayrılmayı iyi bilen bir hocaydı, ancak hedefsiz rakipleri karşısında da artık bir şekilde galip geleceklerdir..

333 Duisburg – Leipzig – 1

Duisburg belkide düştü denilen sezonda mucizeyi başardı.. direkt ligde kalma şansı bile bugün var.. ancak en kötü durumda play out için kazanmaları şart.. Leipzig hedefine ulaştı, gelecek sezonda takımın başında ragnick değil ingolstadt’ın hocası hasenhüttl olacak.. Evlerinde bile rakipleri duisburg’u mucizevi şekilde yenmişlerdi.. Duisburg taraftarı önünde kazanır..


 

CEVAP VER