132 Beşiktaş – Karabükspor iddaa tahmini

0

10 Eylül Cumartesi banko iddaa tahminleri ile devam ediyoruz. 132 kodlu Beşiktaş – Karabükspor maçına özel iddaa tahmini ve maç yorumu.. Her gün kazandıran siteniz Günün Kuponu ile paranızı katlayabilirsiniz. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile yüksek yüzde yakalayan sitemizde her gün verilen 2000 misli kupon büyük ihtimalle tutmaktadır. Misli oynayanların takip etmesini öneriyoruz!

132 Beşiktaş – Karabükspor

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Beşiktaş kadrosunu birçok transferle güçlendirdi fakat bu bir avantaj mı olacak yoksa yeni oyuncular uyum sorunu mu yaşayacak soruları kafaları kurcalamaya başlamıştı. Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçında gördük ki transferler sanki senelerdir Beşiktaş’ta oynuyormuş gibiydi. Yine de Gaziantepspor’un durumu, bu sene kümede kalmaya oynayacak olması(bence) göz önüne alınınca bunun bir ölçü olmadığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Beşiktaş Karabük’ü kendi sahasında yenecektir fakat oran doyurucu değil. Riski göze alabilenlere, Karabük’ün de katkısıyla, 4-6 gol olur seçeneğini öneriyorum.

Tahmin: 3.5 Gol üstü

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Beşiktaş 5, KDÇ Karabükspor 2 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Beşiktaş 14 gol atarken, KDÇ Karabükspor 8 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Beşiktaş 7 ve KDÇ Karabükspor 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla sizlere kazandırmaya devam eden Günün Kuponu’nda maç yorumları devam ediyor. İddaa’da kazanmak için size Günün Kuponu yeter. Sitemizi düzenli takip ederek siz de kazanabilirsiniz.

CEVAP VER