126 İsviçre – Fransa iddaa tahmini

0

19 Haziran Pazar Euro 2016 maçlarına özel yorumlar yine Cem TOP’tan geliyor. Euro 2016 boyunca maç yorumları ile sizlerle olmaya devam edecek. Banko maçlar, hazır kuponlar, iddaa tahminleri ve maç yorumları her gün gununkuponu.net’te. Kazandıran site Günün Kuponu farkını göstermeye devam ediyor.

126 İsviçre – Fransa

A Grubunda son maçlar öncesi ilk iki sırayı paylaşan Fransa ve İsviçre’nin randevusu. Ev sahibi Fransa, sahip olduğu 6 puanla gruptan çıkmayı garantilemiş durumda. İsviçre ise 4 puanla son maçlar öncesi biraz daha tedirgin olan taraf.

İsviçre turnuvaya gelirken, en büyük silahı olarak yetenekli hücumcuları gösteriliyordu ancak oynanan maçlarda bu isimler beklenenden uzak bir görüntü verdiler. Özellikle Seferovic belki de şampiyonada oynanan maçlar dikkate alındığında en fazla pozisyonu harcayan santrfor konumunda. Teknik direktör Vladimir Petkovic’in bu maç özelinde kadroda herhangi bir değişiklik yapması beklenmiyor. Tecrübeli teknik adam basın toplantısında “Fransa’ya bizim de iyi futbol oynadığımızı göstereceğiz” dese de beraberliğin ikinciliği garanti edeceğinin farkında. Kazanmaları halinde ise liderliğe oturacaklar.

Oynadığı iki maçı da kazanan Fransa, düğümü geç çözebilmesi nedeniyle sıkıntılar yaşamıştı. Fransız futbol kamuoyu içinde hatırı sayılır bir kesim, Didier Deschamps’ı takımın hızını kesen adam olarak görüyor ki, maçlarda yapılan değişikliklere ve taktik tercihlere bakacak olursak, çok da haksız sayılmazlar. Bu maçta Giroud yerine tecrübeli golcü Gignac’ın ilk on bir başlaması bekleniyor. Bence bu Fransa açısından faydalı bir değişim olabilir.

İki milli takım arasında oynanan maçlar gollü geçme eğiliminde. Grup içi dengeler futbol anlayışlarını etkiler mi orasını maçta göreceğiz. Fransa milli takımı işini ciddiye alarak oynayacak olursa, aradaki kalite farkını rakibine hissettirebilir. Kazanmalarını bekliyorum.

(Maç Kodu: 126) TAHMİN: (2)Oran: 1.75

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Pazar’a merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER