122 Sevilla – Las Palmas iddaa tahmin

0

10 Eylül Cumartesi banko iddaa tahminleri ile devam ediyoruz. 122 kodlu Sevilla – Las Palmas maçına özel iddaa tahmini ve maç yorumu.. Her gün kazandıran siteniz Günün Kuponu ile paranızı katlayabilirsiniz. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile yüksek yüzde yakalayan sitemizde her gün verilen 2000 misli kupon büyük ihtimalle tutmaktadır. Misli oynayanların takip etmesini öneriyoruz!

122 Sevilla – Las Palmas

3-2’lik Real Madrid maçından sonra Süper Kupa’da Barcelona’ya 2 ayakta da gol atılamaması, ligdeki 6-4’lük Espanyol galibiyetinin ardından pozisyona bile girilemeyen Villarreal sınavının 0-0 bitmesi. Bu tablo, Sevilla’nın ne kadar dengesiz bir takım olduğunun da kanıtı, rakibe göre tempo ayarladıklarının da. Şimdi Las Palmas gibi tempodan kaçmayacak bir rakibi ağırlıyorlar. Liderliğe yükselen konuk ekibin çekinmesine gerek yok. 2 yıldır sürdürdükleri doğru futbol, Sevilla’nın da huzurunu kaçıracak. Las Palmas, ligdeki son 20 deplasman sınavının 14’ünde skor üretti. ‘TGS 4-6’ neden olmasın! Tabii bankocuların gideceği yol ‘KG Var’.

Tahmin: KG VAR

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Sevilla 5, Las Palmas 3 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Sevilla 16 gol atarken, Las Palmas 10 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Sevilla 2 ve Las Palmas 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla sizlere kazandırmaya devam eden Günün Kuponu’nda maç yorumları devam ediyor. İddaa’da kazanmak için size Günün Kuponu yeter. Sitemizi düzenli takip ederek siz de kazanabilirsiniz.

CEVAP VER