121 İspanya – Türkiye iddaa tahmini

0

17 Haziran Cuma Euro 2016 iddaa tahminleri ve maç yorumları yine usta yorumcumuz Cem Top’tan geliyor.  Euro 2016 maçlarına her gün güncel olarak sizler için işliyor! Her gün banko maçlar ile sizlere kazandıran hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu yine dopdolu..

121 İspanya – Türkiye

Milli takımımızın Avrupa Şampiyonasındaki en zor sınavı. Bu maçtan alınacak bir mağlubiyet, işleri iyiden iyiye zora sokacak. Yalnız sonuç anlamında değil yükselecek eleştiri dozunun da takımdaki gerilimi arttırması olası.

İspanya’nın artık herkesçe bilinen bir oyun tarzı var ve bu maçta da aynı düzenle sahada olacaklardır. Özellikle Iniesta’nın ilk maçtaki formu gözümüzü korkutan saha içi etkenlerden bir tanesi. Çek Cumhuriyeti’ne karşı yaptıkları gibi topun hâkimiyetini alıp dönen topları da toplamaya başlarlarsa, aksayan savunmamızın başarılı şekilde direnç koyması pek mümkün gözükmüyor. Maalesef defansta gerek bireysel gerekse de yerleşim hatalarına düşmeye epey meyilliyiz.

Teknik direktör Fatih Terim maç öncesi yaptığı basın toplantısında sadece savunmayı düşünüp tempoyu düşürerek oynamanın netice vermeyeceğini belirtti, “kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız” şeklinde bir ifade kullandı. Buna yönelik olarak orta alanda pas trafiğini arttıracak kadro değişikliklerinin yaşanması muhtemel. Bunlardan en önemlisi Mehmet Topal’ın orta alana dönüşü. Yine de Arda ve Hakan Çalhanoğlu’nun fiziksel yetersizliklerinin savunmaya dönüşlerde eksik kalmamıza yol açabileceğini düşünüyorum.

Bir yanda milli duygular diğer yanda objektif yazma zorunluluğu. Açıkçası tüm kalbimle yanılmayı dileyerek, mantığımın “handikaplı İspanya galibiyeti” dediğini belirtmem gerek.

(Maç Kodu: 121) TAHMİN: H1Oran: 1.95

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Cuma’ya merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER