12.04.2016 Salı NBA iddaa Kuponu

0

NBA maçlarına özel iddaa tahminleri ve kuponu.. Günün maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar ile birlikte NBA iddaa kuponları ile iddaa’da kazandırmaya devam ediyoruz. 12 Nisan salı NBA iddaa kuponu ile seriye devam etmeye çalışacağız!

12.04.2016 Salı NBA iddaa Kuponu

12_nba

991 Cle Cavaliers – Atl Hawks

Doğu Konferansı play-off yarışında  3. ve 6. sıra arasındaki takımları sadece 2 galibiyet ayırıyor ve bu sıralamadaki tüm takımların 2’şer maçı kaldı. O takımlardan biri olan Hawks halen 3. sırada. Ancak alınacak kötü sonuçlar ve rakiplerinin performansı onları 5. sıraya kadar geriletebilir. Doğu’da zirveyi garantileyen Cleveland’a göre Atlanta için daha önemli bir maç. Konuk ekibin handikapta kalmasını bekliyorum.

993 Bos Celtics – Cha Hornets

Doğu’daki play-off sıralamasındaki sıkışıklıkta yer alan takımlardan Boston ve Charlotte kritik bir maçta karşı karşıya gelecekler. Boston halen 4. sırada.  Charlotte ise 6. sırada ancak Boston’ın sadece 1 maç gerisinde. Bu gece son topa kalmasını beklediğim maçlardan biri. Handikap avantajıyla Charlotte’ın yanında duracağım.

995 Min Timberwolves – Hou Rockets

Houston’un Play-Off için mutlaka kazanmak zorunda. Son zamanlarda çok güven vermiyorlar ama bugün kazanacaklarını düşünüyorum. Minnesota üç zorlu deplasmanı kazandı. Evindeki son iki maçı ise kaybettiler. Houston’un hedefe ulaşacağını tahmin ediyorum. Tercihim 2.

997 Okc Thunder – La Lakers

İki takım da rahat. Lakers son maçta Houston’dan 130 sayı yedi. Oklahoma da bu skorlara rahat çıkabilen bir takım. Toplam sayı barajının aşılacağını düşünüyorum. Tercihim üst.

 

CEVAP VER