119 İtalya – İsveç iddaa tahmini

0

17 Haziran Cuma Euro 2016 iddaa tahminleri ve maç yorumları yine usta yorumcumuz Cem Top’tan geliyor.  Euro 2016 maçlarına her gün güncel olarak sizler için işliyor! Her gün banko maçlar ile sizlere kazandıran hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu yine dopdolu..

119 İtalya – İsveç

E Grubunda ikinci maçlar İtalya ve İsveç arasındaki mücadele ile başlayacak. Üç puanlı İtalya’nın bu maçı kazanması halinde gruptan çıkışını kesinleştireceğini söyleyebiliriz. İsveç ise sahip olduğu bir puanı ve son maçını Belçika ile oynayacak olmasını düşünecek olursak, güçlü bir direniş sergilemek zorunda.

Belçika karşısında organize savunmasıyla dikkat çeken İtalya, hücumda çoğalma başarısı da gösterince zor görünen maçı fazla pozisyon vermeden kazanmayı başarmıştı. İtalyanların taktiksel olarak en büyük artısı, savunmada kolaylıkla beşliye dönebilirken, hücuma çıkışlarda Darmian ve Candreva’nın, Pelle ile Eder’e verdikleri destekte saklı. Bu anlayış kalabalık savunma yapan ekiplere karşı düğümü çözmeye yeterli olur mu henüz bu sorunun cevabı yok fakat formda görüntüleriyle öne çıkan tarafın İtalya olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İsveç ise İrlanda’ya karşı oynadığı ilk maçta aksayan savunmasıyla dikkat çekmişti. Özellikle sağbek Lustig’in sakatlanmasından sonra defans organizasyonunda sıkıntılar yaşanmış ve oyuna giren Johansson bekleneni verememişti. Sakatlığı dolayısıyla Lustig’in bu maçta da oynaması zor görünüyor. Erik Hamren’in karşılaşmada İbrahimovic’in partneri olarak Guidetti’ye şans vermesi bekleniyor. Bu ikili, organize İtalya savunmasını aşabilecekler mi hep birlikte göreceğiz ancak İsveç’in önce 0-0’ı garantiye alacak tarzda oynaması da olası. Böylesi bir durumda turnuvanın klasiği haline gelen az gollü maçlardan bir başkasını izleyebiliriz. Yine de nihai sonucun İtalya lehine olmasını bekliyorum.

(Maç Kodu: 119) TAHMİN: (1)Oran: 1.60

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Cuma’ya merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER